новини

Листопад 2017

Збірник наукових праць "Актуальні проблеми української лінгвістики: теорія і практика" увійшов до рейтиногового списку Міжнародної науковометричної бази "Index Copernicus".


травень 2017

Вчена рада Інституту філології Київського національного університету імені Тараса Шевченка рекомендувала до друку 34 випуск збірника наукових праць "Актуальні проблеми української лінгвістики: теорія і практика".


січень 2016

Інформацію про видання збірника, його аспектологію та перспективну проблематику включено до звіту фахової роботи Медіалінгвістичної комісії (Голова - проф. Дускаєва Л.Р., м. Санкт-Петербург) при Міжнародному комітеті славістів. Відзначено, що у виданні, яке входить у кілька світових науковометричних баз, діє постійна рубрика «Медійна проблематика в модерній лінгвістиці», де порушуються актуальні проблеми сучасної медіалінгвістики.

Скачать
Звіт про діяльність медіалінгвістичної комісії при МКС (2013-2015)
Текст.pdf
Adobe Acrobat документ 282.8 KB

грудень 2015

Надруковано 31 випуск збірника наукових праць "Актуальні проблеми української лінгвістики: теорія і практика".


листопад 2015

Нові грані світового визнання української науки

Збірник наукових праць "Актуальні проблеми української лінгвістики: теорія і практика" включено до Міжнародної наукової бази "ResearchBib" (Токіо, Японія), яка індексує та забезпечує вільний доступ до рецензованих фахових періодичних видань і конференцій. Вважається найбільш репрезентативною серед метричних баз, що індексують наукову періодику, відкрито представлену в режимі онлайн (більше 400 тисяч позицій).


жовтень 2015

Збірник пройшов державну переєстрацію фахових видань та увійшов до оновленого списку наукової періодики Міністерства освіти і науки України. Наказ № 1021 від 7.10.2015 р. 


травень 2015

Готується до друку ювілейний 30 випуск збірника наукових праць "Актуальні проблеми української лінгвістики: теорія і практика".


квітень 2015

Вийшов друком 29 випуск збірника наукових праць "Актуальні проблеми української лінгвістики: теорія і практика".


квітень 2014

Започатковано постійно оновлювану інформаційну рубрику про збірник наукових праць "Актуальні проблеми української лінгвістики: теорія і практика" на міжнародному сайті "Медиалингвистика - ХХІ век":

 

1) "Новое в украинской медиалингвистике";

 

2) "Актуальные проблемы украинской лингвистики: теория и практика: новый выпуск";

 

3) "Юбилейный выпуск научного сборника "Актуальные проблемы украинской лингвистики: теория и практика".


березень 2014

Збірник наукових праць "Актуальні проблеми української лінгвістики: теорія і практика" включено до Міжнародної науковометричної бази РІНЦ (№356-06/2014).


лютий 2014

Збірник наукових праць "Актуальні проблеми української лінгвістики: теорія і практика" отримав міжнародну сертифікацію, із присвоєнням відповідного реєстраційного номера ISSN 2311-2697.


вересень 2013

Збірник наукових праць "Актуальні проблеми української лінгвістики: теорія і практика" внесено до Національної науковометричної бази "Наукова періодика України".


серпень 2013

Видання збірника наукових праць "Актуальні проблеми української лінгвістики: теорія і практика" представлено на книжковій виставці під час проведення XV Міжнародного з'їзду славістів (м. Мінськ, Республіка Білорусь).